Mecz Motor Lublin - Stal Rzeszów zakończony wynikiem 3-2

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin a Stal Rzeszów wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2023-09-03 16:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Wolski 17' 1-0 M. Krol M. Ponce 34' 1-1 K. Sadlocha P. Ceglarz 63' 2-1 K. Welniak K. Danielewicz 76' 2-2 K. Koscielny M. Krol 90' 3-2

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 43'

Żółte kartki Stal Rzeszów: S. Kadziolka 45' L. Gora 71'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Miedź Legnica II.

Liczna grupa fanów śledzi fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi P. Szarek S. Kadziolka często zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Natrafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania nudne. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Motor Lublin i Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.