Dnia 2022-07-23 17:00 na stadionie Arena Lublin miał miejsce mecz pomiędzy Motor Lublin oraz Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-1

Motor Lublin kontra Olimpia Elbląg 1-1. Dnia 2022-07-23 17:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 2 pomiędzy Motor Lublin a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Motor Lublin oraz Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Żebrakowski 55' 1-0 M. Rajch 89' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 72' R. Krol 76' F. Wojcik 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 44' M. Famulak 54'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu to P. Idzik. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Cichocki L. Sarnowski nieustannie gwarantują swoim wiernym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to mecze statyczne. Trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych zespołów jak Motor Lublin oraz Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Arena Lublin.